Bizi Takip Edin! Fırsatlarımızdan Yararlanın..

BANU ÇAĞLAYAN

Anadolu Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi İşletme bölümü mezunu olan Çağlayan, önemli kurumsal firmaların insan kaynakları ve yönetim süreçlerinde aktif olarak çalışmıştır.

İstanbul Üniversitesi İnsan Kaynakları Yönetimi Uzmanlık sertifikasına sahip Çağlayan; tekstil/mağazacılık, bankacılık, hızlı tüketim, gıda ve aydınlatma sektörlerinde faaliyet gösteren firmalarda İşe Alım ve Yerleştirme , Eğitim ve Gelişim, Performans Yönetimi, Kariyer Planlama, Personel Yönetimi ve Bordrolama, Ücret Yönetimi süreçlerinde çalışmış ve en son İnsan Kaynakları Müdürü olarak görev yapmıştır.

İnsan Kaynakları uygulamalarında proje çalışmaları, prosedür oluşturma ve revize edilmesi, kurumsallaşma sürecinde insan kaynakları uygulamalarının hayata geçirilmesi, insan kaynakları süreç iyileştirme çalışmaları, Şirket içi el kitapçıkları hazırlama, idari işlerin yönetimi alanlarında çalışmıştır.İnsan Kaynakları raporlama sisteminin ERP entegrasyonun sağlanması konusunda çalışmaları olmuştur. Eğitim Yönetimi Bilgi Sistemi projesi , İnsan Kaynakları Uygulama Bilgi Sistemi, Çalışan Motivasyonu, Ödül ve Öneri Sistemi çalıştığı projelerdendir.

Banu Çağlayan ; İnsan Kaynakları Süreçleri , Stratejik Yönetim Süreçleri , İş Planlama ve İş Değerlendirme , İş Geliştirme , İş planı , Kişisel Gelişim , Müşteri Yönetimi , Müşteri Memnuniyeti ve Devamlılığı, Satış ve Sektöre Özel Yönetim Eğitimleri vermiştir.

İnsan Kaynakları & Yönetim Danışmanlıği ve Eğitim başlıklarında çalışmalarını sürdürmektedir. 
Eğitimli ve kendini sürekli geliştiren; işini seven; aidiyet duygusuna sahip; GÜLÜMSEYEN ve MUTLU çalışanlar, iş hayatında hedefi olmuştur.

İstanbul doğumlu olan Banu Çağlayan evli ve 2 çocuk sahibidir.